SPRING TRENDS: SPORTY 14 March, Mar 2016 - 17:38
*Kaupallinen yhteistyö: Zalando
Mietin tänään, että mitähän hittoa mä oikein puin päälleni ennen kun sporttivaatteiden yhdistely tavallisiin arkilookkeihin alkoi? Siis ennen sporttikollareita, lenkkareita ja superstareja? Juuri nyt tuntuu siltä etten oikeasti muista pukeutumisaikaa ennen näitä! Sen sijaan muistan elävästi sen hetken kun vedin tuliterät superstarini ensimmäistä kertaa jalkaan sitten ala-asteen. Koko päivän oli sellanen fiilis, että onkohan nää nyt oikeesti vähän turhan 6lk.
Ensin treenilegginsit ja lenkkarit epäilyttivät. Sittemmin niistä tulikin tuttu näky katukuvassa. Tänä keväänä homma viedään taas seuraavalle tasolle – nyt saa revitellä ihan kunnolla. Juhlamekko, juoksutakki ja paksupohjaiset sandaalit – no miksipäs ei?! Zalandon uusi Fashion x Sport -kampanja, jossa muoti yhdistyy sporttimaailmaan (ihan hullun cool meininki!!), iski meikäläiseen sen verran kovaa, että kappasta, päädyin tilaamaan setin suoraan keulamallin päältä 😀 No eipäs nyt liioitella, hame on eri…….
jacket here // dress here // sandals here
All you sporty people out there, are you ready?! Sport jacket, dress and flat heeled sandals – why not?! This spring we’re taking it to the next level. Just free your mind & use your imagination. And if you need any inspiration, I suggest you to check the Fashion x Sport, the super cool new campaign of Zalando 😉
Pictures: Annika O
xx Sara
Vierailija
Posted at 18:09h, 14 MarchIhana sinä ja upeet kuvat!! <3
saratickle
Posted at 07:44h, 15 MarchKiitos, ja erityiskiitos Annikalle! 🙂
EricaK
Posted at 19:51h, 14 Marchmakeita kuvia!
saratickle
Posted at 07:45h, 15 MarchKiitos! Mä diggailen näistä myös paljon! 🙂
euro
Posted at 07:05h, 15 MarchMoikka, en yleensä kommentoi kuvia vaan selailen vain kauniita kuvia ja lueskelen tekstejä. Nyt täytyi kyllä tulla kommentoimaan koska nämä kuvat on niin upeita!! En edes tiedä mikä niistä teki mielestäni niin hienoja, mutta varsinkin neljäs kuva on aivan mahtava!! Joten jatka siis samaan malliin, sun kuvia on ihana katsoa!:)
saratickle
Posted at 07:46h, 15 Marchihanaa kun päätit tulla kommentoimaan 🙂 Kiitos hurjasti sanoistasi!